Tlen dla skóry

O oxybrazji mówi się, że to najbardziej pożądany zabieg kosmetyczny dla najbardziej wymagającej skóry. Ten nowoczesny peeling, szczególnie polecany jest dla cery wrażliwej, naczyniowej, a nawet alergicznej. Świetnie się sprawdza w walce z niedoskonałościami, skutecznie likwidując trądzik czy przebarwienia. Spłyca blizny i rozstępy, ujędrnia i nawilża.

Autor

Aneta Dolega
Na czym polega ta rewolucyjna metoda? Otóż na powierzchnię skóry, przy użyciu specjalnego urządzenia, pod wpływem ciśnienia, zostaje wyrzucony strumień czystego tlenu wzraz z kroplami soli fizjolologicznej. Powoduje to złuszczanie martwych komórek naskórka. Zabieg w połączeniu z linią kosmetyków O2 LIFT firmy Image Skincare daje niepowtarzalne efekty. Maska, która jest sercem zabiegu, zawiera przełomowy składnik, który zwiększa poziom czystego tlenu dostarczanego do komórek.
– Ten zabieg bogaty w składniki aktywne takie jak komórki macierzyste pochodzenia roślinnego, peptydy, witaminy oraz czysty tlen daje natychmiastowe efekty – zachwala Agnieszka Furmanek z Instytutu Kosmetologii Image. – Obok nieocenionego komfortu skóry, możemy zaobserwować nawilżenie, rozjaśnienie cery, napięcie, wypłycenie zmarszczek. Odżywiona i dotleniona skóra jest pełna blasku.
Oxybrazja jest najłagodniejszym spośród peelingów mechanicznych. Sól fizjologiczna łagodzi stany zapalne, uzupełnia płyny w skórze, natomiast tlen wpływa na pobudzenie procesów życiowych komórek, powstrzymuje rozwój trądziku, dotlenia. Jest to zabieg, który  charakteryzuje się niewielką ilością przeciwskazań, są to bakteryjne, grzybicze i  wirusowe choroby skóry, łuszczyca w fazie aktywnej, alergia na składniki czy stany zapalne skóry. Mogą z niego korzystać także kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią. 
Procedura zabiegowa jest przyjemna i bezbolesna, zabieg można  przeprowadzać całorocznie, nawet w okresie silnego nasłonecznienia – mówi Agnieszka Furmanek. – W celu uzyskania długotrwałego efektu należy wykonać całą serię, składającą się z ok 3 zabiegów wykonanych w tygodniowych odstępach. Efekt rozświetlenia, nawilżenia, wygładzenia i ujędrnienia skóry jest już widoczny nawet po jednym zabiegu. Idealny przed  „wielkim wyjściem”.
 
Szczecin Warszewo, ul. Maciejkowa 37/U2
tel. 530 000 925

Prestiż  
Marzec 2016