Wiązka młodości

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Bardzo dobrym sposobem na przywrócenie młodości i atrakcyjności spojrzenia jest Plasma IQ czyli bezinwazyjny lifting powieki.

Autor

prestiz

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów mikrowiązką plazmy na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawowej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek – mówi Małgorzata Figurska, właścicielka Lady Fitness & Beauty Mazowiecka 13.– Zabieg trwa ok. 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

– Plasma IQ stosowana jest także w redukcji zmarszczek nad górną wargą, redukcji wiotkiej skóry w okolicach łokci i kolan, usuwa brodawki, leczy rozstępy i blizny po operacyjne a także wspomaga leczenie  trądziku – zachwala Małgorzata Figurska. – To idealny zabieg dla osób, które boją się chirurgicznej interwencji. Jest bezpieczny, nie wymaga znieczulenia. Daje natychmiastowe efekty, widoczne już po pierwszym zabiegu.

Klinika Beauty Mazowiecka 13
ul. Mazowiecka 13
Szczecin
11( 98)
Listopad'16
gajda