Prestiżowe żeglarstwo

03-06-2014

W Ślizgu! to najnowsza gazeta w „rodzinie“ Prestiżu. Znaleźć można w niej informacje o żeglarstwie i innych sportach wodnych, a dedykowana jest zarówno znawcom tematu, jak i laikom.
 
Tematem przewodnim pierwszego numeru jest match racing, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność, a Trójmiasto i Szczecin stały się jego głównymi ośrodkami. Ponadto w numerze można przeczytać o planach znanych żeglarzy „wyczynowców“, budowie łódki napędzanej słońcem, czy też relację z rejsu Szymona Kuczyńskiego, malutkim jachtem przez Atlantyk. Kolejne numery również dotyczyć będą żeglarstwa sportowego i wyczynowego, a także najnowszych jego odmian jak kitesurfing czy wakeboard. Znaleźć w nim będzie można też informacje dotyczące najciekawszych polskich projektów i wyczynów wybitnych żeglarzy.
 
W Ślizgu! ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym – na terenie Szczecina i Trójmiasta – dwóch ośrodkach żeglarstwa morskiego w Polsce, a także Koszalina i Kołobrzegu. Gazeta będzie obecna także na najważniejszych imprezach żeglarskich.
 

Nowy Numer

6 ( 139)
Październik'20