Być jak Linda Evangelista

13-06-2014

Elite Model Look to najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek na świecie. W Galerii Kaskada 18 czerwca w godzinach 11 - 19 skauci Elite Model Look wraz z agencją Model Plus, poszukując przyszłych top modelek, będą oceniać potencjał, urodę i osobowość dziewcząt, które zgłoszą się na casting.

Wyłonione finalistki wezmą udział w zgrupowaniu Elite Model School, szkole modelingu przygotowującej do zawodu modelki, a następnie w finałowej Gali. Zwyciężczyni polskiej edycji zmierzy się z konkurentkami z 70 krajów w światowym finale Elite Model Look 2014. Elite Model Look to największy i najbardziej prestiżowy konkurs modelek na świecie, którego pierwsza edycja miała miejsce ponad 30 lat temu. Co roku swoich sił w konkursie próbuje ponad 350 tys. kandydatek z 800 miast, w 70 krajach na 5 kontynentach. Wyjątkowość tego konkursu polega na stworzeniu dziewczynom, marzącym o karierze modelki, specjalnej okazji wejścia do świata mody, realizacji marzeń i kreowania własnej kariery. Linda Evangelista, Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Gisele Bunchen, czy Cara Delvigne to tylko niektóre nazwiska, którym konkurs Elite Model Look pomógł w osiągnięciu pozycji międzynarodowych top modelek.

Konkurs w Polsce organizowany jest po raz dwunasty. Szczegółowe informacje o castingu i regulamin na www.elitemodellook.pl 

 


Nowy Numer

6 ( 139)
Październik'20