Muzyka domowa

19-08-2014

Po sukcesie koncertu inauguracyjnego, kiedy to zaprezentował się duet OHO!KOKO, ekipa ze Szczecina Głównego wraz z przyjaciółmi zaprasza na kontynuację cyklu MieszGranie. Tym razem wystąpi Michał Grobelny z zespołem.
 
MieszGranie to cykl minikoncertów odbywających się w różnych miejscach Szczecina, a dokładnie w prywatnych mieszkaniach. Kameralna atmosfera, intymny kontakt artysty z publicznością i akustyczne granie. Wszystko w domowych warunkach. O tym gdzie odbędzie się koncert publiczność dowiaduje się na samym końcu. Wybór miejsca jest niespodzianką.
 
Michał Grobleny, który będzie gwiazdą sierpniowej edycji to pochodzący ze Szczecina wokalista, pianista i kompozytor. Absolwent wokalistyki jazzowej Zespołu Szkół Muzycznych II stopnia, znany m.in. z programów "The Voice of Poland", "Szansa na sukces" czy "Mam Talent". Muzyk aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje nad materiałem na swoją pierwszą płytę. Muzykę Michała cechuje różnorodność technik, eksperymentalność, a także wykorzystywanie beat-boxu i loopowania (powielania uprzednio nagranego dźwięku w utworach). W czasie domowego koncertu Michał wykona, m.in cover brytyjskiej grupy Arctic Monkeys.
 
Więcej informacji o projekcie na stronie www.szczecinglowny.org, a także na profilach SzczecinGlowny i MieszGranie na portalu Facebook.
 
fot. Małgorzata Gąś

 

Nowy Numer

gajda