Śpiewający Quasimodo

02-02-2015

To najlepszy dzwonnik z Notre Dame jakiego widziały sceny. Kanadyjski wokalista Garou fantastycznie stworzył tę postać w musicalu „Notre Dame de Paris”. Swój talent objawił również w solowych dokonaniach. „Gitan”, „Revien”. „Seul” stały się ogromnymi przebojami. Będziemy mogli je wysłuchać w Szczecinie już 23 marca (godz.19). Artysta wystąpi na scenie Azoty Arena.
 
Pierre Garand, od lat znany jako Garou, urodził się w kanadyjskim Sherbrooke w 1972 roku. Od najmłodszych lat jego życie
było wypełnione muzyką – uczył się gry na gitarze, fortepianie i trąbce. W 1997 roku na drodze artysty pojawił się Luc Planondon.To on dał Garou niezapomnianą rolę Quasimodo.Spektakl natychmiast stał się hitem,a o talencie odtwórcy roli szkaradnego dzwonnika zaczęły rozpisywać się nie tylkofrancuskie gazety. Bilety na spektakl wyprzedawały się na pniu, natomiast pochodzący z niego utwór „Belle” został okrzyknięty najpiękniejszą piosenką 50-lecia.
 
Jego płyty zarówno francuskie, jak i angielskojęzyczne zdobywają statusy złotych, platynowych oraz diamentowych. Ostatni koncert Garou w Polsce zgromadził prawdziwe tłumy jego wiernych fanów. Nie inaczej będzie tym razem, a Prestiż patronuje temu wydarzeniu.

Nowy Numer