Teatr OFF

19-06-2015

OFF Marina przez  wiosnę nie próżnowała. W swoje industrialne progi wpuściła silną ekipę z Teatru Polskiego, która miała za zadanie wytrenować dobrowolnych śmiałków w sztuce teatralnej.

Aktorzy Polskiego Marta Uszko, Piotr Bumaj i Filip Cembala zabrali uczestników warsztatów na przejażdżkę po inspirujących i kreatywnych sytuacjach twórczych. Poprowadzili zajęcia, m.in. z ruchu scenicznego i wokalu. Warsztaty odbywały się w małych grupach. Przez dziewięć tygodni  każdy z uczestników został przeprowadzony przez wszystkie elementy aktorstwa aby finalnie swoją pracę zakończyć oficjalnym występem i pokazem nabytych umiejętności.  Pokaz, otwarty dla gości, już 22 czerwca oczywiście w OFF Marinie. Start o godz.18.

Marta Uszko znana jest ze swoich świetnych umiejętności wokalnych,  publiczność Teatru Polskiego mogła ją podziwiać, m.in. w „Operze za trzy grosze”, Piotr Bumaj to równie dobry aktor i choreograf, na scenie zagrał m.in. w „Balu manekinów” i w „Hotelu snów”, natomiast Filip Cembala dał się poznać m.in.w ”Tuwimie zaczarowanym”. Co tych troje artystów wycisnęło z młodych adeptów sztuki teatralnej, przekonamy się już o tym niebawem.

 


Nowy Numer

gajda