Mąż marnotrawny

09-05-2018

Jeśli w znanym porzekadle „Stara miłość nie rdzewieje“ jest odrobina prawdy, to francuska komedia „Kochanie, wróciłem” najlepiej tego dowodzi.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, wyluzowanego dorosłego syna, ale co ciekawe w jej życie ponownie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania, prawie za każdą cenę. Niestety syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko główną bohaterkę, o czym, oczywiście Severine nie wie, ale wie był mąż. W tej komedii omyłek, każda nawet najtrudniejsza sytuacja bawi do łez. Spektakl w reż. Tomasza Dutkiewicza to produkcja warszawskiego Teatru Komedia.

Na scenie zobaczymy, m.in. Marię Pakulnis, Jana Jankowskiego, Marcina Trońskiego i Bartosza Obuchowicza.Spektakl zostanie pokazany w Teatrze Współczesnym 5 czerwca o godz.17.30 i 20.15. 
 

Nowy Numer

5 ( 115)
Kwiecień'18
gajda