30-01-2019

W najbliższy weekend w Café 22 odbędzie się wernisaż wystawy „Pocałunki od życia”. Podczas wydarzenie zostaną zaprezentowane obrazy autorstwa malarki, ilustratorki i rzeźbiarki Nataszy Piskorskiej.

29-01-2019

Koszalinianin Łukasz Żal został nominowany do Oscara za zdjęcia do „Zimnej wojny”. To już drugie tego typu wyróżnienie w karierze operatora filmowego. Wcześniej, był nominowany wraz z Ryszardem Lenczewskim za zdjęcia do „Idy”.

24-01-2019

Pod koniec lutego szczecinianin Marcin „Yeti” Tomaszewski wyruszy na wyprawę w Himalaje. Towarzyszyć mu będzie ekipa filmowa. Wcześniej, w Starej Rzeźni odbędzie się spotkanie z alpinistą.

11-01-2019

„Magnolie biznesu” to plebiscyt dla przedsiębiorczych kobiet. Organizują go właścicielki Kobietowo.pl, a jego celem jest wskazanie i wyróżnienie pań, które wyróżniają się ponadprzeciętną działalnością na rzecz naszego miasta oraz województwa. Zgłoszenia laureatek można wysyłać do 14 lutego.

11-01-2019

Zawsze w gotowości do obrony Ojczyzny i niesienia pomocy społeczeństwu – taki jest właśnie szeregowy Tomasz Wolak z 12 Brygady Zmechanizowanej. 14 stycznia zostanie wyróżniony za bohaterski czyn podczas uroczystego apelu w koszarach przy al. Wojska Polskiego.

07-01-2019

Monika Pyrek zabłysnęła na Gali i Balu Mistrzów Sportu. A wszystko za sprawą Agnieszki Szeremety, która zadbała o total look lekkoatletki.

04-01-2019

W styczniu Szczecin odwiedzą dwie uznane reporterki – Karolina Sulej oraz Urszula Jabłońska. Spotkanie z nimi odbędzie się w bibliotece ProMedia. Podczas wydarzenia nie zabraknie anegdot i ciekawostek związanych z pracą reportera, a także opowieści o doświadczeniach kobiet w podróży.

03-01-2019

Przed nami niezwykłe wydarzenie – polska muzyka w brytyjskim wydaniu. 6 stycznia w szczecińskiej filharmonii odbędzie się koncert BBC Symphony Orchestra.