Macademian Girl wsparła Dziką Ostoję

03-01-2019

Tamara Gonzalez Perea wygrała 36 tysięcy złotych w „Kole Fortuny” i przekazała całą kwotę na Fundację Na Rzecz Zwierząt „Dzika Ostoja”.

Pochodząca ze Szczecina blogerka i prezenterka telewizyjna wystąpiła w sylwestrowym wydaniu popularnego turnieju telewizyjnego. O wielką wygraną zawalczyła z Robertem El Gendy oraz Ziemowitem Pędziwiatrem. Finałowe hasło brzmiało: „Złapać wiatr w żagle” i jak się okazało, dzięki niemu „Dzika Ostroja” zdobyła fundusze niezbędne do rozwoju. Gest prezenterki pozwoli organizacji kupić wymarzony inkubator dla zwierząt po operacjach.

We wpisie na portalu społecznościowym Tamara podkreśliła, że wybrała fundację z rodzinnego miasta, gdyż jest ze Szczecinem emocjonalne związana, a pomoc, tym, którzy najbardziej tego potrzebują to według niej jedno z najpiękniejszych postanowień noworocznych do zrealizowania. Co, ciekawe słynna blogerka już jakiś czas temu wystąpiła w charytatywnym kalendarzu organizacji.

Fundacja „Dzika Ostoja” zajmuje się rehabilitacją dzikich zwierząt oraz przywracaniem ich naturze. Obecnie pod opieką organizacji jest kilkaset podopiecznych.  

zdjęcie: fot. Zuza Krajewska (materiały prasowe Macademian Girl)

 


Nowy Numer