Piękna sportsmenka

07-01-2019

Monika Pyrek zabłysnęła na Gali i Balu Mistrzów Sportu. A wszystko za sprawą Agnieszki Szeremety, która zadbała o total look lekkoatletki.

Najlepszym sportowcem roku został Bartosz Kurek. Gala jak zwykle przyciągnęła spore grono znakomitych gości. Pojawili się przedstawiciele świata sportu oraz show-biznesu, m.in. Bartosz Zmarzlik, Adam Bielecki, Otylia Jędrzejczak, Anita Włodarczyk, Maryla Rodowicz i Anna Lewandowska. Wszystko było transmitowane w telewizji na żywo. Oczywiście, prócz emocji sportowych, nie zabrakło też towarzyskich.

Furorę na uroczystości zrobiła Monika Pyrek. Była polska tyczkarka na wydarzenie przybyła wraz z mężem i zachwyciła gości niezwykle kobiecą stylizacją. Na wyjątkowy wieczór Monika wybrała różową sukienkę na jedno ramię, a całość dopełniła dopasowana fryzura oraz makijaż. Jak się okazało, za udany total look sportsmenki odpowiada wizażystka i stylistka z naszego miasta – Agnieszka Szeremeta. Monika Pyrek jest wierna jej zmysłowi estetycznemu od kilku lat. Ta współpraca to strzał w dziesiątkę, bo była tyczkarka wygląda kwitnąco!

foto: archiwum Agnieszki Szeremety


Nowy Numer

gajda