Trwa plebiscyt „Magnolie Biznesu”

11-01-2019

„Magnolie biznesu” to plebiscyt dla przedsiębiorczych kobiet. Organizują go właścicielki Kobietowo.pl, a jego celem jest wskazanie i wyróżnienie pań, które odznaczają się ponadprzeciętną działalnością na rzecz naszego miasta oraz województwa. Zgłoszenia laureatek można wysyłać do 14 lutego.

– Pragniemy wyróżnić i pokazać szczeciniankom oraz szczecinianom, że w naszym mieście mieszkają wartościowe kobiety, które prowadzą poważne przedsięwzięcia rozsławiające Szczecin nie tylko w kraju, ale również zagranicą – mówi Nina Kaczmarek, prezes Kobietowo.pl. A w jakich kategoriach przyznawany jest tytuł? Debiut roku, Innowacja, Z miłości do Szczecina, Ikona biznesu oraz Sztuka, kultura, nauka.

Co wyróżnia konkurs? – Wysoki poziom obiektywizmu, wybór uczestniczek na podstawie rzetelnego wywiadu środowiskowego oraz wybór laureatek na podstawie oceny profesjonalnego jury – kobiet mocno osadzonych w biznesowej rzeczywistości Szczecina – odpowiada Anita Gałek, wiceprezes Kobietowo.pl.

By wziąć udział w współtworzeniu konkursu, wystarczy zaproponować osobę, która powinna zostać uhonorowana tytułem Magnolii Biznesu w wybranej kategorii. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie plebiscytu: www.magnoliebiznesu.pl.

Wyróżnienia zostaną wręczone 21 marca w hotelu Novotel.

logo: mat. prasowe


Nowy Numer

gajda