Spotkanie z Radkiem Kotarskim

13-03-2019

Północna Izba Gospodarcza na najbliższy czwartek przygotowała ciekawe wydarzenie – wykład motywacyjny Radka Kotarskiego. Spotkanie z dziennikarzem, przedsiębiorcą i mówcą odbędzie się w hotelu Radisson Blu o godzinie 10.00.

Radek Kotarski to gospodarz programu „Podróże z historią” i twórca kanału na YouTube „Polimaty”. Założył przedsiębiorstwo Altenberg oraz współtworzył LifeTube. Popularyzuje wiedzę w Internecie, telewizji, na papierze lub w kampaniach reklamowych. Za swoje osiągnięcia biznesowe odebrał sporo nagród.

 Podczas spotkania w Szczecinie zaprezentuje wykład pt. „Włam się do mózgu Twojej firmy”.  W jego trakcie przedstawi skuteczne metody, pomagające w budowaniu, promowaniu i sprzedaży produktów. Wystąpienie to zdobyło pierwsze miejsce wśród głosów publiczności w czasie ostatniej edycji konferencji „I love marketing”. Przed prezentacją mówcy motywacyjnego planowany jest interaktywny performance, który połączy networking i giełdę kooperacyjną, dlatego uczestnicy spotkania proszeni są o zabranie wizytówek.

Szczegóły na stronie www Północnej Izby Gospodarczej.

foto: materiały prasowe


Nowy Numer