Debata z Janem Truszczyńskim

24-04-2019

Polska jest w Unii Europejskiej już 15 lat i z tej okazji Północna Izba Gospodarcza zaprasza na debatę z Janem Truszczyńskim. To będzie inspirujące spotkanie w tematyce biznesu, gospodarki, przedsiębiorczości, wielkich zmian oraz przyszłości. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 15.00 w Hotelu Novotel.

Kilkanaście lat minęło od pamiętnego referendum, w którym Polacy opowiedzieli się za przystąpieniem do Unii Europejskiej. Do dziś pozostajemy w większości jednym z najbardziej euro entuzjastycznych społeczeństw we wspólnocie. Czy jednak zadowolenie Polaków nie ulegnie osłabieniu w dobie nadchodzących zmian? Czy przedsiębiorcy czują się zagrożeni? Czy Brexit zapewni ochronę dla polskich przedsiębiorców? Jaka będzie pozycja Polski w UE w nadchodzących latach? 

Podczas debaty padną różnorodne pytania o przyszłość naszego kraju w unii, a gościem specjalnym wydarzenia będzie dyplomata Jan Truszczyński, główny negocjator członkostwa Polski w UE. Przy udziale gości i ekspertów zostaną poruszone kluczowe problemy polskich przedsiębiorców. Debatę poprowadzi dziennikarz Paweł Wiśniewski.

Więcej na stronie www PIG-u: http://www.izba.info.

grafika: materiały prasowe


Nowy Numer

gajda