Wielka Gala przedsiębiorców

15-05-2019

Przed nami kolejna Wielka Gala Północnej Izby Gospodarczej. Wydarzenie odbędzie się 31 maja. To będzie niepowtarzalna okazja do wymiany kontaktów, spotkań i integracji!

Tegoroczna Gala Izby to nie tylko spotkanie przedsiębiorców oraz ważnych osobistości naszego miasta, ale także m.in. rozstrzygnięcie konkursu Pracodawca Roku, jak również miłe wydarzenie w pięknej przestrzeni, przy dobrej muzyce i wyjątkowej kuchni. 

Podczas Gali zostaną wręczone nagrody w III edycji konkursu Pracodawca Roku. Nowością w tegorocznej odsłonie jest piąta kategoria „Rzemieślnik Roku”. Co ciekawe, prócz finału Pracodawcy Roku, odbędzie się też rozstrzygnięcie konkursu Business Act, skierowanego do uczniów szkół średnich. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „Mój Szczecin” oraz „Mój pomysł na biznes”. 

Warto też wspomnieć o lokalizacji i największych atrakcjach Gali. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w najbardziej reprezentacyjnym, malowniczym miejscu Szczecina: na Tarasie Hakena przy Wałach Chrobrego. Gości z pewnością zachwyci ciekawa aranżacja przestrzeni i mnogość atrakcji. Jedną z nich jest koncert gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, autorki tekstów i zdobywczyni wielu nagród – Sylwii Grzeszczak.

foto: Dagna Drążkowska-Majchrowicz


Nowy Numer