Bal sportowców

07-01-2020

Za nami Bal Mistrzów Sportu 2020. Plebiscyt od lat wzbudza ogromne zainteresowanie, tak też było i tym razem. Najlepszym sportowcem 2019 roku został Bartosz Zmarzlik, a impreza obfitowała w wielkie emocje. W uroczystości wzięły także udział gwiazdy związane ze Szczecinem.

Podczas imprezy można było spotkać znane osobistości ze świata sportu, kultury, mediów, biznesu i polityki. Na gali bawiło się hucznie ponad 600 gości. Jak co roku, podczas gali, wybrano dziesięciu najlepszych sportowców minionego roku. Warto zaznaczyć, że wśród nich znaleźli się m.in. Piotr Lisek, Marcin Lewandowski i Małgorzata Hołub-Kowalik. Na uroczystości pojawiły się też inne osobistości związane ze Szczecinem. Furorę zrobiła Monika Pyrek, która zachwyciła wszystkich piękną kreacją. –  To co uwielbiam w tym Balu: możliwość spotkania się z przyjaciółmi, znajomymi, sportową rodziną. Na co dzień pędzimy, mało jest szans choćby na wspólną kawę, a co dopiero na wspólną zabawę. Cenię sobie ten wyjątkowy wieczór i przyrzekam, że nie odpuszczę żadnego Balu – napisała po imprezie Monika Pyrek na swoim instagramowym profilu.

Plebiscyt organizowany jest od 1926 roku, pomysł wyszedł z inicjatywy Kazimierza Wierzyńskiego, redaktora naczelnego ówczesnego „Przeglądu Sportowego”.

foto: Dagna Drążkowska-Majchrowicz, na zdjęciu: Marcin Lewandowski


Nowy Numer

gajda