Pomoc dla szpitala

18-03-2020

Jeśli masz w swojej firmie gogle, maski, fartuchy – podziel się ze szpitalem na Pomorzanach, są teraz bardzo potrzebne! Placówka prosi też o wsparcie finansowe.

W związku ze szczególną sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie prosi o wsparcie. Pozwoli to na ratowanie ludzkiego życia i zapewnienie niezbędnej opieki medycznej pacjentom. Potrzebna jest pomoc finansowa oraz rzeczowa. Wsparcie przyda się zarówno personelowi, jak też pacjentom.

–Liczą się teraz wszystkie środki finansowe, którymi dysponuje szpital i są one obecnie niezwykle istotne w zapewnieniu profesjonalnej, specjalistycznej opieki zarówno pacjentom szpitala, jak i personelowi medycznemu, który się nimi opiekuje – można przeczytać w liście dyrektora SPSK-2 do przyjaciół, darczyńców, ludzi i firm wielkiego serca.

Wpłat można dokonywać na numer konta: 78 1130 1176 0022 2136 0820 0009, podając w tytule przelewu hasło: DAROWIZNA.

Szpital prosi także o wsparcie rzeczowe. Potrzebne produkty to środki ochrony osobistej (np. maski chirurgiczne, nieprzepuszczalne fartuchy, kombinezony ochronne, ubrania dla personelu, worki płócienne, duże worki plastikowe, rękawiczki).

W razie pytań proszę pisać na e-maile: spsk2@spsk2-szczecin.pl, op@spsk2-szczecin.pl, media@spsk2-szczecin.pl lub dzwonić pod nr. tel. 786 865 087.


Nowy Numer