Ambasadorka natury

23-03-2020

Aktorka Teatru Polskiego Olga Adamska została nową ambasadorką szczecińskiej marki naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała Clochee.

Clochee uwielbia ludzi z pasją a Olga do nich należy. Dla firmy ważne też jest miejsce z którego marka pochodzi. – Od początku istnienia podkreślamy swoje szczecińskie korzenie i równie mocno wspieramy wszelkie lokalne działania – mówi Daria Prochenka, współzałożycielka i prezes Clochee. – Dlatego też jest to dla marki niezwykle cenna współpraca.

 

Kosmetyki Clochee są w stu procentach naturalne. Dla aktorki to dość ważne, bowiem sama, od dawna, skłania się ku takiemu stylowi życia - Jako ambasadorka Clochee czuje się znakomicie - to wyróżnienie dla mnie, a szczególnie mojego zdrowego stylu życia. Kosmetyki są naturalne, komponują się z tym z czym się uosabiam od lat – mówi. – Z  Clochee łączy nas też wspólna wartość, zarówno firma jak i ja lubimy wyzwania i ciągle pracujemy nad byciem profesjonalnym w naszych obszarach. Nie jest to dane raz na zawsze i dlatego ciężka praca przed nami ale na pewno bardzo satysfakcjonująca.

 

Za Olgą już mnóstwo ról teatralnych, nadchodzi kolejna. Już wkrótce na deskach Teatru Kameralnego będzie miał premierę spektakl „My hrabiny nie płaczemy”, którego Clochee jest partnerem. To monodramat oparty na zabawnych i inteligentnych monologach, których przeważającej większości autorką jest Anna Ołów-Wachowicz. – Jako partner moich artystycznych projektów  firma Clochee współtworzy wyższa kulturę biznesu – dodaje na koniec aktorka.

ad

UWAGA 

Specjalny kod rabatowy: prestiz20 działa do końca marca na stronie clochee.com. Daje on  20 % rabatu na wszystko co nie jest już przecenione. Promocje nie łączą się.

 

Fotograf: Aleksandra Medvey-Gruszka

Producent sesji: Motif Studio, Ewa Kaziszko

Makijaż: Agnieszka Szeremeta

Backstage: Motif Studio, Marta Paterka-Piwko

Stylizacja: MOMO Concept Store

Specjalne podziękowania dla właścicieli apartamentu przy ul. Śląskiej 48 w Szczecinie za udostępnienie miejsca do sesji

 


Nowy Numer

gajda