Browar w każdym domu

24-03-2020

Piwo w idealnej temperaturze i pyszne jedzenie podkreślające jego smak albo na odwrót, do tego wprost pod nasze drzwi? Browar Wyszak podwójnie zakasał rękawy byśmy mogli w domowym zaciszu cieszyć się jego kuchnią i trunkami. Przygotował także mnóstwo atrakcyjnych promocji.

- Jesteśmy jedynym browarem w Szczecinie, który nie zamknął drzwi w ten trudny czas. Zmieniliśmy tylko formę działania - mówi Joanna Różycka, współwłaścicielka Wyszaka. – Cały czas pracujemy, tylko teraz wyłącznie na dowóz. Nadal  można się cieszyć smakiem naszego piwa.

Rodzinna i swobodna atmosfera, znakomita kuchnia, genialne piwo, przemiła obsługa. Tak się prowadzi biznes rodzinny, gdzie nie wykresy
i tabelki są najważniejsze, tylko uśmiech zadowolonego klienta i spokojnego pracownika. Wyszak to takie właśnie miejsce a ich piwo ciągle zdobywa nagrody na najprzeróżniejszych konkursach (ich Amber jest owiany legendą).  – Praca w gastronomii to jest bardzo przyjemne zajęcie i najczęściej pracują tu piękni i wspaniali ludzie. Równocześnie to kawał ciężkiej roboty – nie ukrywa Joanna Różycka. – To się przekłada na atmosferę w pracy, czuć tę pasję, to zaangażowanie i miłość do klienta. Dlatego „walczymy” dalej.

Poza świetnym piwem i specjalnym menu, które znajduje się tutaj: http://browarwyszak.pl/wp-content/uploads/2020/03/WYSZAK-1.pdf na klientów czekają atrakcyjne promocje i konkursy na każdy dzień tygodnia. Oto one:

Poniedziałek, Home Office: na hasło "rodzinny wyszak"do 2 dań danie dziecięce za złotówkę 
 
Wtorek, startuje konkurs: do wygrania dwa dania, co tydzień  inne
 
Środa, na hasło "5 urodziny" 5 piwo za złotówkę 
 
Czwartek, Słodki Czwartek: do zamówienia  deser za złotówkę 
 
Piątek, na hasło "kino domowe" do zamówienia  nachosy lub popcorn gratis 
 
Sobota, ogłoszenie konkursu 
 
Niedziela, Niedzielny Rodzinny Obiad z Wyszakiem: do zamówienia ciasto gratis 
 
Wszystkie informacje  na bieżąco na FB Wyszak Browar Rodzinny. 

 

 


Nowy Numer