E-konsultacje z Vitrolive

27-03-2020

Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive oferuje e-konsultacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące płodności, ciąży, współżycia, zaburzeń dobrego samopoczucia czy tajników pracy laboratorium – centrum zachęca do skorzystania z szerokiego wachlarza konsultacji on-line lub telefonicznych.

– Od kilkunastu dni wszyscy jesteśmy wystawiani na wielką próbę, która budzi ogólne obawy, ale jednocześnie pokazuje, jak wielki potencjał siły drzemie w ludziach, jak ważna jest solidarność, zaufanie, współpraca i wzajemna pomoc. Pacjenci przebywają długą drogę zanim trafią do kliniki Vitrolive, dlatego jej zespół bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla nich dostęp do specjalistycznej porady – mówią członkowie zespołu Vitrolive.

– W czasie, gdy ekspozycja społeczna jest niewskazana i niebezpieczna, eksperci kliniki Vitrolive są na Was otwarci zawsze, dzięki ofercie e-konsultacji. Wystarczy kliknąć w link poniżej, by poznać szczegóły szerokiego wachlarza konsultacji on-line (z opcją video) lub telefonicznych prowadzonych przez wykwalifikowanych lekarzy, certyfikowanych embriologów i psychologa z kliniki Vitrolive  – zaznaczają.

Szczegóły na: https://vitrolive.pl/blog/pomocne-e-konsultacje-w-vitrolive/.

foto: Vitrolive

 


Nowy Numer

gajda