Czy można pić przed jazdą?

23-04-2020

Oczywiście – zależnie od tego, co pijemy. Gryfinianka, Małgorzata Zymuła, przyjmuje nowatorski amerykański suplement, dzięki któremu wróciła do zdrowia, szybciej regeneruje siły, ma lepszą kondycję i wygląd. I jeździ – na swoim ukochanym koniu o imieniu Krzem.

Pani Małgosia podobnie odpowiada na pytanie, czy cukierki mogą być zdrowe. – Tak, o ile zawierają substancje odżywcze uzupełniające braki w naszej diecie – wyjaśnia. Suplement w tej formie to wygodna alternatywa płynu w podróży. Jest miękki, smaczny, a konsystencją przypomina dawną gumę Donald.

Ten preparat to kolagen o wyjątkowej wchłanialności na poziomie aż 98%. Pani Małgosi pomógł uporać się z reumatoidalnym zapaleniem stawów i zniwelował pozostałe negatywne skutki chemioterapii i przebytej choroby nowotworowej. Od kilku lat znowu cieszy się życiem i wróciła do pełnej sprawności. Każdą wolną chwilę spędza w swojej posesji leżącej w lesie pod Gryfinem, gdzie oddaje się swojej pasji – jeździectwu. W związku z tym, że preparat nie jest dostępny w sklepach (amerykański producent postawił na sprzedaż bezpośrednią), wszyscy zainteresowani mogą się skontaktować z panią Małgosią, która chętnie podzieli się szczegółami na temat tego nutraceutyku: tel. 602 341 514.

Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule: http://prestizszczecin.pl/magazyn/136/zdrowie-i-uroda/zainwestuj-w-zdrowie

kt/ foto: materiały prasowe 


Nowy Numer