Ukryte wiadomości

21-05-2020

W piątek 22 maja 2020 o godzinie 19.00 w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się koncert zespołu #ukrytedowiadomości, którego streaming oglądać będzie można w sieci. Wydarzenie zapoczątkuje cykl muzycznych transmisji #nettoONLINE.

–Netto Online to nasz nowy projekt, który powstał, abyście Państwo nie zapomnieli jak wygląda i co najważniejsze brzmi dobry koncert! W najbliższych tygodniach, co jakiś czas, w specjalnie powstałym studiu muzycznym w naszej hali, gościć będziemy szczecińskich i ogólnopolskich artystów. Koncerty będą na żywo transmitowane online, i bezpłatnie udostępniane Wam Wszystkim – mówią organizatorzy wydarzenia.

#UDW to autorski projekt Jacka Szymkiewicza (lidera zespołu Pogodno) i szczecińskiego zespołu Chango w składzie: Borys Sawaszkiewicz – instrumenty klawiszowe, Szymon Drabkowski – gitara, Maciej Jakub Kałka – bas, Tomasz Nawrocki – perkusja . Materiał nagrany w styczniu 2020 ukaże się nakładem Mystic Production w czasie niewiadomym.

– Nagraną przed epidemią płytę odłożyliśmy na półkę. Tak jak, w obliczu jednej wielkiej niewiadomej w jaką zamieniła się przyszłość, odłożyliśmy nasze plany koncertowe i wydawnicze. Kiedy coraz bardziej okazywało się, że pochodząca z nowego materiału piosenka "Czas" i sytuacja wokół opowiadają tą samą historię, postanowiliśmy opublikować utwór w sieci. Z dnia na dzień pojawił się tytuł płyty i nazwa zespołu. Okoliczności podpowiadają kolejne kroki – mówi lider projektu Jacek Szymkiewicz.

Przeminie wszystko/ Nawet żal po wszystkim/  Wiary w niewiary w Boga/ Ta Żabka dalej i ten Carrefour bliski: fragment piosenki „Czas”. Link do teledysku: https://bit.ly/udwczas.

Streaming koncertu dostępny będzie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/479775992770124/.

Więcej informacji:

FB: https://www.facebook.com/Ukrytedowiadomo%C5%9Bci-111291643884450/.

IG: https://www.instagram.com/ukrytedowiadomosci/.

foto: H. Grygielewicz, materiały prasowe

 


Nowy Numer

gajda