Kupowanie w czasie Black Friday

19-10-2020

Black Friday to jedno z najważniejszych wydarzeń zakupowych roku. W tym czasie sklepy oferują korzystne promocje i wyprzedaże. Jak się dobrze przygotować do Czarnego Piątku, aby faktycznie skorzystać na obniżkach cen? Najlepiej sprawdzić aktualne gazetki reklamowe! Na stronie gazetka-24.pl można znaleźć listę sklepów, które biorą udział w Black Friday. Dzięki temu będzie można dobrze zaplanować swoje zakupy.

Z obniżek cen można skorzystać w sklepach stacjonarnych i internetowych. Co warto kupić podczas Black Friday? Podpowiadamy!

Zaplanuj zakupy z gazetką

W Czarny Piątek niemal wszystkie sklepy oferują przeceny, rabaty, promocje i wyprzedaże. Sprawia to, że w tym czasie można dokonać naprawdę kompleksowych zakupów. Zniżki znajdziemy m.in. w sklepach odzieżowych, drogeriach i aptekach, sklepach sportowych, z zabawkami i elektroniką, a także meblowych. Dzięki gazetkom nie ominiemy żadnej okazyjnej ceny. Poniżej mały przegląd tego, co warto kupić w Black Friday.

Stwórz listę potrzebnych rzeczy

Przegląd gazetek promocyjnych to dobry sposób na zaplanowanie przemyślanych zakupów. Pomoże to stworzyć listę potrzebnych i wymarzonych przedmiotów. Co warto kupić w Czarny Piątek?

Kosmetyki i perfumy

W tym dziale produktów często można znaleźć jedne z najbardziej efektownych promocji. To doskonała okazja, by nabyć ulubione kosmetyki taniej lub kupić parę prezentów pod choinkę. W Czarny Piątek ceny produktów znanych marek mogą być obniżone nawet o 70%. To dobry czas na zakup wymarzonych perfum czy luksusowych produktów do pielęgnacji lub makijażu.

Ubrania oraz dodatki

Black Friday to dobry czas na odświeżenie garderoby. W tym okresie można kupić dużo taniej ubrania z poprzednich kolekcji, jak też znaleźć pierwsze obniżki cen na nowy sezon. Dobrej jakości odzież i dodatki znanych marek mogą kosztować nawet o kilkaset złotych mniej! Sklepy w tym czasie proponują obniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent. To idealny moment na zakup butów, garniturów, sukienek czy torebek.

Sprzęt domowy

Zakup AGD często wiąże się ze sporym wydatkiem. Podczas Czarnego Piątku obniżki cen tych produktów zazwyczaj nie są bardzo duże, niemniej warto z nich skorzystać. To dobry czas na zakup wieku przydatnych urządzeń, np. lodówki, pralki, żelazka czy ekspresu do kawy. W przypadku niewielkich sprzętów w Black Friday zazwyczaj możemy liczyć na kilkunastoprocentowe obniżki.

Smartfony i laptopy

Święto wyprzedaży to doskonały moment na wymianę sprzętu elektronicznego na nowy. W tym czasie zdarzają się promocje na premierowe modele. Przede wszystkim jednak sklepy pozbywają z magazynów starszego sprzętu, np. z poprzedniego roku. Warte uwagi telefony i laptopy często można wtedy dostać w naprawdę atrakcyjnych cenach. Obniżki w niektórych sklepach sięgają czasem kilkudziesięciu procent.

Teraz nikt nie zgubi się w gąszczu wyprzedaży. Udanych zakupów!     

foto: pexels                                                     


Nowy Numer