Unikalne pomysły na prezenty urodzinowe

Czas urodzin to niewątpliwie ważne chwile w życiu każdego z nas. Mimo tego, że mamy je co roku, to chcemy być pamiętani, chociaż w symboliczny sposób. Natomiast jeśli przychodzi moment zakupu prezentu urodzinowego - to w głowie świeci nam pustka. A ostatecznie to chcemy kupić lub zrobić coś ciekawego naszemu jubilatowi. W poniższym artykule znajdziecie kilka ciekawych pomysłów na prezent urodzinowy.

02-09-2021
Prestiż

Dedykowany film z życzeniami od idola

Świetnym pomysłem na prezent urodziny jest zamówienie dedykowanego filmu z życzeniami od ulubionej gwiazdy. Taką usługę oferuje chociażby platforma HypeMe, która jest pionierem w realizacjach z tego obszaru. Na stronie możemy wybrać konkretnego twórcę (a jest ich sporo), przejrzeć jego dotychczas wykonane materiały i złożyć zamówienie (wraz z instrukcją). Serwis wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na personalizację i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Albowiem każdy film jest samodzielnie i niezależnie nagrywany przez celebrytów, w zgodzie z naszymi sugestiami zawartymi w zamówieniu.

Takie wideo to nie tylko dobry pomysł na urodziny, ale także na jakąkolwiek inną okazję - dzień ojca, ślub, rocznicę itd. Dzięki temu, że każdy materiał jest nagrywany oddzielnie, to te życzenia zawsze będą stanowić wyjątkowe przeżycie dla solenizanta.

W ofercie witryny znaleźć możemy szeroki zakres gwiazd - od aktorów, przez muzyków, aż do sportowców. Koszt takiego zlecenia znajduje się w przedziale cenowym między 20 a 330 złotych (w zależności od wybranej osoby), a czas oczekiwania to od kilkunastu godzin do maksymalnie tygodnia. Dlatego warto zamówić z wyprzedzeniem terminu urodzin naszego jubilata. Ale jego reakcja i szok będzie z pewnością niezapomniany i uszczęśliwiający.

Piosenka

Ciekawym pomysłem na wyjątkowy prezent urodzinowy jest także stworzenie utworu muzycznego. Prawdopodobnie zapytasz się ale jak skoro nie jestem producentem muzycznym i nie umiem nawet śpiewać? Już śpieszę z odpowiedzią.

W dobie tak rozwiniętej techniki, proste zmontowanie kilkuminutowej piosenki to kwestia obejrzenia kilku tutoriali, zainstalowania programu i złożeniu materiału. Jedynego czego potrzebujemy to w miarę wyciszone pomieszczenie, mikrofon, komputer i dobry pomysł. Przy takiej koncepcji prezentu urodzinowego warto podjąć pracę zespołową - zebrać się w kilka osób i przygotować piosenkę od siebie. Z pewnością mina jubilata będzie bezcenna.

Rękodzieło

Innym pomysłem jest stworzenie własnego rękodzieła. Oczywiście, nie musi to być wyzwanie plastyczne na poziomie dwumetrowej rzeźby. Może to być wyplecione imię, własnoręcznie przygotowany tort, wycięta i ozdobna skrzynka z drewna czy bransoletka zrobiona z makaronów. Tak naprawdę to wszystko co przyjdzie nam do głowy, i według nas ucieszy jubilata, będzie genialnym pomysłem i na pewno pozostanie wyjątkową pamiątką.

Prestiż  
Wrzesień 2021