Arena mistrzów

piątek, Czerwiec 6, 2014

W sobotę w Policach odbędzie się 6. edycja Areny Berserkerów. W starciach MMA zobaczymy dziesięć pojedynków. Gwiazdami wieczoru będą Michał Fijałka oraz Sebastian Romanowski.

Trzy bądź cztery pojedynki rozegrają się w formie amatorskiej. Kolejne będą dokończeniem turnieju w wadze 70 kilogramów. Tu kibice powinni zobaczyć trzy starcia turniejowe i jeden pojedynek rezerwowy. Tak, jak to było podczas ostatnich imprez, odbędą się dwa pojedynki wieczoru, w których zobaczymy zawodników Berserker’s Team. 

W starciu zaprezentuje się Michał Fijałka, który podczas Areny walczył już ze zmiennym szczęściem. Drugi zawodnik to Sebastian Romanowski ze Stargardu. Lokalna publiczność nie miała jeszcze okazji obserwować go na żywo, gdyż walczył głównie podczas zagranicznych gal. Jego bilans w zawodowym ringu MMA to osiem wygranych i trzy porażki. Co ciekawe, walki wieczoru będą w konwencji Polska – Niemcy. Dla polskich zawodników przygotowywani są  rywale zza zachodniej granicy. Gale Areny Berserkerów po reaktywacji imprezy odbywały się już w Goleniowie, Stargardzie, a teraz przyszedł czas na Police i  halę przy ul. Siedleckiej 6. Początek gali o godz.18.

fot. Jarosław Gaszyński

W tym miesiącu

25
Kwiecień
1630 i 19.30
06
Kwiecień
gajda