Roboty na wysokości

poniedziałek, Kwiecień 27, 2020

Przygodowa fabuła, fascynująca ekspedycja badawcza, mnóstwo detali… W maju będzie miała miejsce premiera drugiej części z serii kolorowanek „To robota dla robota”. Tym razem wynalazczyni Konstancja i jej pies Kostek wyruszą w daleką podróż.

„Roboty na wysokości” to kolejna książka Ewy Kownackiej z pracowni Czary Malary. Tym razem, bohaterowie znani z poprzedniej kolorowanki wyruszą w niezwykłą podróż w poszukiwaniu rozproszonych po całym świecie części legendarnego robota. Podczas ekspedycji badawczej odwiedzą odległe zakątki naszej planety, poznają nowe gatunki roślin i zwierząt oraz przeżyją niejedną przygodę. To będzie doskonała zabawa dla całej rodziny!

Premiera publikacji jest zaplanowana na 25 maja, ale już teraz książkę można kupić w przedsprzedaży. –  Wszystkie zamówienia zostaną wysłane wcześniej z myślą o tym, by kolorowanka mogła stać się prezentem na Dzień Dziecka. Do zamówień przedpremierowych będzie dołączony prezent: mapa wyprawy badawczej Konstancji w formie plakatu A3 do pokolorowania. „Roboty na wysokości” są dostępne także w atrakcyjnym cenowo pakiecie przedpremierowym, który zawiera pierwszą część kolorowanki „To robota dla robota” oraz gratisową mapę-plakat – podkreśla Ewa.

Więcej: czarymalary.pl.

foto: materiały prasowe

gajda