Dźwięki z Rzeźni

Miejsce: Stara Rzeźnia
(godz. 18:00 ) piątek, Lipiec 28, 2017

Wyśmienita muzyka, koncerty na najwyższym poziomie, warsztaty muzyczne prowadzone przez artystów, niesamowita impreza na statku, czyli "Nogi z Waty".

Wystąpią: Night Marks (na zdjęciu). Kochają jazz, soul, oraz hiphop, a żeby tego było mało, współczesna elektronika nie jest im obca. Z takiego tygla urodziło się niepowtarzalne brzmienie  - wysmakowane sample, wirtuozeria na klawiszach, wybitny bas oraz niebanalne teksty. Po wydaniu debiutanckiego mini albumu muzycy z Wrocławia zostali szeroko dostrzeżeni przez innych artystów, co przekuło się na liczne kolaboracje. Night Marks produkowali m.in. dla Tego Typa Mesa, Rasmentalism, JWP,  Bilala i Pauliny Przybysz.

Ma to podróż piątki przyjaciół, których losy złączyły się ze sobą by wspólnie emitować rytmy rodem z kosmosu.Są razem od trzech lat, współtworzyli wcześniej zespoły: Big Fat Mama, Moonlight, Arka Noego i Dikanda.

Roma to  współczesna szamanka śpiewając o snach. Zespól to  muzycy, pasjonaci, przyjaciele tworzący melodie, do których każdy chciałby śnić. Skład: perkusja - Piotr Poprawski, gitara basowa - Bartosz Jurgiel, gitara elektryczna - Wojciech, Grzyl, instrumenty, klawisze i sample - Piotr Pelo Gołdych, wokal - Beata Romanowska, znana jako Roma.

 After Party na Statku Joanna na Bulwarze Piastowskim,na którym zagrają: Marek Pędziwiatr, Groh, Spisek Jednego, Dominik Szczepaniak.

W tym miesiącu

19
Maj
gajda