Hollywoodzka historia

wtorek, Lipiec 2, 2019

Książka „Siedmiu mężów Evelyn Hugo” Taylor Jenkins Reid to lektura obowiązkowa dla fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn.Gdyby tytułowa bohaterka, Evelyn, istniała naprawdę, byłaby najlepszą przyjaciółką hollywoodzkich gwiazd, albo… ich największą konkurentką!

Książka to fascynująca opowieść o miłości oraz cenie sławy. Evelyn spotyka się z młodą dziennikarką i opowiada dziewczynie historię swojego życia. Aktorka ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Sława, pieniądze, blask reflektorów… Jednak w fabryce snów nikt nie jest bez grzechu, a życie Evelyn kryje tajemnice, które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet. Powieść cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Ameryce, ale i w Polsce zdobywa coraz większe uznanie. Książka została wydana przez wydawnictwo Czwarta Strona.

foto: materiały prasowe

W tym miesiącu

gajda