Śmiechu warte

czwartek, Listopad 30, 2017
Szpak to festiwal, podczas którego prezentowane są różne środki artystycznego wyrazu, ich wspólnym mianownikiem jest komedia.
 
Komedia, której celem jest nie tylko rozśmieszenie widza, ale także, a może i przede wszystkim – zmuszenie do refleksji, wzruszenie, wbicie szpilki w absurdy otaczającej nas rzeczywistości. W tym roku zabawa potrwa kilka dni, a na finał przyjadą kabaretowe gwiazdy.
 
W tym roku będą to: Ewa Błachnio, niegdyś znana z Kabaretu Limo, ostatnio widziana w Tańcu z Gwiazdami i w programie Kabaret Na Żywo; bohater naszej okładki Mikołaj Cieślak (na zdjęciu), znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju i z telewizyjnego show „Ucho Prezesa”; Bilguun Ariunbaatar, reporter U1 Bator TV z programów Szymona Majewskiego, polski showman mongolskiego pochodzenia. Improwizatorzy zagrają ze swoimi gośćmi cykl krótkich skeczy i piosenek improwizowanych, bazujących na formule popularnego amerykańskiego show Whose Line Is It?”. Ponadto odbędą się konkursy: stand-up i kabaretowy, pojedynek na dubbingi oraz Szpaczek dla dzieci. Szczegóły: szpak.info.pl.

W tym miesiącu

28
Grudzień
17
Grudzień
16
Grudzień
15
Grudzień
14
Grudzień
13
Grudzień
12
Grudzień
10
Grudzień
08
Grudzień
01
Grudzień