Wiedźmin muzycznie

Miejsce: Sala Koncertowa Baszta
(godz. 19:00) czwartek, Październik 12, 2017
Niesamowity spektakl muzyczny w wykonaniu grupy Percival – współtwórców muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz płyty „Równonoc” (zdobywcy Diamentowej Płyty), wielokrotnie nagradzanych, mających na swoim koncie koncerty na całym świecie, będzie udziałem szczecińskiej publiczności.
 
Podczas „Wild Hunt Live” zespół zaprezentuje utwory wykorzystane w grze, doskonale znane każdemu fanowi „Wiedźmina”. W większości w ich pierwotnej, oryginalnej, stworzonej przez siebie wersjiz towarzyszeniem przygotowanych specjalnie na potrzeby spektaklu projekcji zawierających fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video (przygotowane przez www.marcinsomerlik.com), wspaniałego oświetlenia oraz niesamowitych popisów taneczno-akrobatycznych Teatru. Wszystko to okraszone pięknymi strojami i scenografią nawiązującą do klimatu gry.
 
Jest to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale także dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wspaniałych głosów, ciekawego instrumentarium, tańca oraz klimatów folk i fantasy.
gajda