Indywidualny denim

Miejsce: Galeria Kaskada
(godz. 10:00-21:00) sobota, Październik 20, 2018

Younique powraca do Szczecina! Po raz kolejny klientki salonu Liu Jo będą mogły nadać swoim ubraniom z jeansu indywidualny charakter.

Denim to materiał, który niczym malarskie płótno, pozwala na to, by każdy mógł na nim wyrazić swoją artystyczną wizję. Wiedzą o tym specjaliści Liu Jo, którzy po raz drugi zapraszają klientki do salonu w Galerii Kaskada na niezwykłe wydarzenie. Włoscy eksperci w dziedzinie krawiectwa i hafciarstwa w październiku odwiedzą to miejsce, aby stworzyć w nim na jeden dzień wyjątkową pracownię.

Podczas wydarzenia klientki będą mogły przeistoczyć denimowe ubrania marki w małe dzieła sztuki. Salon Liu Jo zamieni się w kreatywną pracownię, a niezwykłe metamorfozy zostaną przeprowadzone dzięki bogatej gamie dodatków, w tym wyjątkowych aplikacji, ćwieków oraz kryształków. Klientkom w tworzeniu indywidualnych projektów pomogą specjaliści ze słonecznej Italii.

Personalizacji będzie mógł zostać poddany każdy jeansowy produkt z kolekcji Liu Jo zakupiony w dniu wydarzenia lub na 10 dni przed nim.

fot. mat. prasowe

gajda