Wielka gala

Miejsce: Hale MTS
(godz. 10:00) niedziela, Styczeń 26, 2014
Każdy ślub potrzebuje specjalnej oprawy. Przygotowania do niego trwają niekiedy rok.
 
Wszystko jest wtedy ważne – począwszy od sukni panny młodej, a skończywszy na wystroju sali, w której odbędzie się wesele.Wielka Gala Ślubna, organizowana od 10 lat w Szczecinie przez portal e-wesele.pl to idealne miejsce dla przyszłych par młodych.
 
– Pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku w Hotelu Radisson SAS (obecnie Radisson BLU) – wspomina Zbigniew Matczak, organizator Gali. – Okazało się wtedy, że Szczecin czekał na taką imprezę. Tegoroczna Gala odbędzie się 26 stycznia w Halach MTS i będzie to jubileuszowa edycja imprezy. – Zwiedzający będą mogli wziąć udział w organizowanym przez nas konkursie – mówi organizator. – Do wygrania jest kilkadziesiąt nagród, w tym wesele w hotelu Dobosz. Na każdą parę czekać będą teżkupony warte aż 3000 zł! Będzie je można zrealizować u wystawców.
 
Na jubileuszowej Gali liczba wystawców ma się wahać pomiędzy 160, a 200 firmami. Liczba ta pozwala na swobodne zapoznanie się z ofertami praktycznie całego rynku w jednym miejscu i czasie. – Nasza Gala stała się wizytówką Szczecina zaś nasza praca zintegrowała branżę w regionie – dodaje Zbigniew Matczak.
 
Więcej informacji na www.WielkaGalaSlubna.pl e-wesele.pl oraz Facebookowym profilu Wielkiej Gali Ślubnej.
 
fot.Paweł Smoliński

W tym miesiącu

25
Kwiecień
1630 i 19.30
gajda