Wczoraj w Warszawie odbyła się Gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych – Orłów 2012. Agata Kulesza, szczecinianka, dostała nagrodę za Główną Rolę Kobiecą. Nagrodzono jej kreację w Róży Wojtka Smarzowskiego.
– Nie ukrywam, że zależało mi na tej nagrodzie i naprawdę się cieszę, że ją dostałam – mówiła Kulesza po rozdaniu nagród. – Traktuję to jako zwieńczenie mojej przygody z Różą.
W filmie aktorka wystąpiła u boku Marcina Dorocińskiego. „Róża” została uznana przez akademię twórców filmowych najlepszym filmem ubiegłego roku.







