Kilkadziesiąt tenisistek amatorek z całego kraju zmagało się w Szczecinie w deblowym turnieju kobiet Baba Cup. Wygrały gdynianki Beata Mnichowska i Łucja Wesołowska. Tuż za nimi znalazły się szczecinianki Ewa Żurawska-Banaś i Karolina Muszyńska. Oprócz głównej kategorii (od 30 do 55 lat) rozegrano też Babka Cup (do 30 lat) i Babcia Cup (od 55 lat). W ciągu dnia panie dzielnie walczyły na korcie, a długi wieczór spędziły na statku „Odra Queen”. Baba Cup to ogólnopolski cykl turniejów rozgrywany kolejno w dużych miastach. W Szczecinie zagościł po raz pierwszy. „Prestiż” był patronem imprezy. br







