- Reklama -
spot_img

Baja wraca do Szczecina

Strona głównaBaja wraca do Szczecina

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Rok po premierze rajdu samochodów terenowych w Szczecinie, najlepsi zawodnicy z Europy i Polski znów będą się ścigać na naszych bezdrożach. Największą gwiazdą będzie Krzysztof Hołowczyc.

Organizatorzy zeszłorocznej Baji zebrali dobre recenzje i od kilku tysięcy widzów, którzy kibicowali załogom w Szczecinie oraz na terenie gminy Dobra, jak i od sędziów. – W zeszłym roku jak na pierwszy raz wypadliśmy naprawdę nieźle, dlatego w tym roku nikogo ie trzeba było przekonywać – mówi Maiusz Podkalicki, który organizuje rajd wspólnie z Automobilklubem Gorzowskim. Trasa będzie taka sama jak w zeszłym roku, czyli w okolicach Dobrej Szczecińskiej, Wołczkowa oraz strzelnicy wojskowej przy ulicy Szafera – tam też będzie miasteczko rajdowe. W miasteczku będzie można coś zjeść a także posłuchać muzyki i pooglądać stoiska wystawców z różnych branż, głównie motoryzacyjnej. – Trasa z 2009 roku się sprawdziła, są na niej świetne punkty widokowe dla kibiców, liczymy, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej, tym bardziej, że spodziewamy się więcej załóg niż rok temu. Tegoroczna Baja Poland ma rangę mistrzostw europy centralnej, będzie też zarazem walką o tytuły mistrza Polski, Czech oraz Litwy. Rajd rozpocznie się pod urzędem miejskim, 3 września o 17.00. Zawodników wystartuje prezydent Szczecina Piotr Krzystek. tch

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać