Branża medialna postanowiła się w końcu zintegrować. Chociaż na jedną noc. Dziesiątki, a właściwie setki dziennikarzy i pracowników mediów ściągnęły do Kafe Jerzy na coroczny bal mediów. Dziennikarzom – co jest zrozumiałe – kroku dzielnie dotrzymywali politycy różnych opcji. Pojawili się także biznesmeni, prawnicy i urzędnicy. Atrakcją wieczoru był występ Oddziału Zamkniętego. br





