- Reklama -
CLOCHEE BANER PODMIEN

Chcemy pomóc, pomóż i Ty

Strona głównaNewsyChcemy pomóc, pomóż i Ty

Musisz przeczytać

– Reklama –

baner_prestiz_400x400px
To już po raz trzeci lokalne media: portal wSzczecinie.pl, Szczeciński Magazyn Prestiż i RadioSuper FM łączą siły, by pomóc zwierzętom. Z dumą informujemy, że w tym roku do grona partnerów akcji dołączyła spółka Pazim, która od lat jest miejscem przyjaznym zwierzętom. Oznacza to, że w kompleksie biurowym Pazim najemcy a w Cafe 22 goście mogą przebywać ze swoimi pupilami. Hotel Radisson Blu w Szczecinie również serdecznie wita wszystkich podróżnych wraz z ukochanymi zwierzętami.
 
– Cieszymy się, że możemy wesprzeć akcję, która co roku odbywa się z coraz większym rozmachem. Prywatnie od lat opiekuję się pieskiem ze schroniska, Dilma została skrzywdzona przez człowieka i była na skraju wycieńczenia, razem z lekarzami ze schroniska udało mi się ją uratować. Stąd wiem jakie potrzeby mają schroniska i jak bardzo potrzebują one naszej pomocy. Los zwierząt jest dla mnie bardzo ważny. W naszej firmie nie tylko tworzymy przyjazne miejsca pracy, ale także aktywnie angażujemy się by wspierać miejsca zajmujące się opieką nad bezdomnymi zwierzętami. Zaproszenie do grona partnerów akcji, które złożył nam Jarosław Fengler, redaktor naczelny Radia Super FM przyjęliśmy z radością. To jest nasza misja – dodaje Mirella Iwaniura, prezes Pazim.
 
– Prestiż od wielu lat wspiera akcje, które dotyczą psów i kotów. Wiemy, że w świątecznym biegu warto pochylić się nad tymi, którzy tego potrzebują – podkreśla Izabela Marecka, redaktor naczelna magazynu Prestiż. – Połączyliśmy siły trzech redakcji, dzięki czemu możemy pomóc bardziej.
 
-Są bezbronne i potrzebują nas szczególnie zimą. To my musimy im pomóc. Czasem nie wiemy czego najbardziej potrzebują, zatem warto wsłuchać się w to co mówią organizacje, które profesjonalnie zajmują się opieką zwierząt i warto mieć ich wsparcie – dodaje właściciel portalu wSzczecinie.pl Wojciech Wirwicki.
 
W tym roku chcemy pomóc podopiecznym Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie oraz Fundacji Dzikich Zwierząt Marzeny Białowolskiej. Szczeciński TOZ od lat opiekuje się głównie bezdomnymi kotami i psami, udostępniając także zwierzęta do adopcji. Do Fundacji Dzikich Zwierząt Marzeny Białowolskiej trafiają dzikie zwierzęta z wypadków, słabe czy porzucone przez rodziców. Były już wiewiórki, łabędzie, lisy. W tym roku naszej pomocy potrzebują jeże.
 
Zbieramy artykuły niezbędne zwierzętom do przetrwania zimy. Przyjmujemy suchą i mokrą karmę dla psów, kotów, żwirek, podkłady higieniczne, ręczniki jednorazowe, prześcieradła, poszewki, obroże, smycze i zabawki oraz legowiska. Artykuły zbieramy w siedzibie Radia Super FM oraz w recepcji biurowca Pazim. Akcja trwa do 20 grudnia a w samo południe wielki finał na placu przed Hotelem Radisson Blu.

– Reklama –

clochee1000x100

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
baner_prestiz_400x400px

Musisz przeczytać