Sofa królowa salonu

Usiądź. Przysiądź. Rozsiądź się. Połóż się. Sofa często określana jest duszą wnętrza o wielu twarzach. Ten mebel jest często ulubionym miejscem relaksu, tu śpimy, odpoczywamy, ale także często pracujemy. Setki propozycji producentów nie ułatwiają wyboru wygodnej, łatwej do czyszczenia i dopasowanej do wnętrza kanapy. Jeżeli szukacie odpowiedniego modelu, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje – każda w innym stylu i z innej półki!

 

Autor

Prestiż

SOFA ATLAS

Sofa Atlas dostępna w tkaninach i skórach naturalnych o różnych kolorach i fakturach. Wypełnienie poduszek na siedzisku i oparciu z nie odkształcającej się pianki poliuretanowej z dodatkiem z naturalnego pierza. Pokrowce są ściągane. Ozdobna lamowka w kolorach z kolekcji. Jeden z najwygodniejszych modeli marki ARKETIPO.
Cena: 18 089,64 PLN

INTERSTYLE HOME
www.interstyle.pl

SOFA LEDO

Sofa Ledo to przede wszystkim bardzo elegancki, nowoczesny design. Dodatkowo dzięki możliwości wykończenia sofy w szerokiej palecie kolorystycznej tkanin produkt stwarza elastyczne możliwości aranżacji od tradycyjnych do nowoczesnych wnętrz przede wszystkim tych komercyjnych. Podstawa mebla to metal chromowany lub lakierowany w kolorze, konstrukcja zbudowana z drewna bukowego.

MOMA STUDIO
www.momastudio.pl

SOFA BREST

Elegancka sofa stanowiąca mariaż tradycyjnego i nowoczesnego wzornictwa. wysokiej jakości materiały, sprawiają, że powstała sofa idealna i uniwersalna, nadająca się do różnego rodzaju wnętrz

MESMETRIC
www.mesmetric.com

ANANTA CLASS SOFA SABA ITALIA

Ananta Class włoskiej marki Saba Italia to modułowa sofa, którą można skonfigurować według potrzeb i oczekiwań klienta. Ananta Class to prosta i ponadczasowa forma.
Cena od: 40 620 PLN

LIVING STORY
www.livingstory.pl

SOFA SIPARIO

Sofa jest produkowana we Włoszech przez firmę Arredoclassic. Sipario to mebel wypoczynkowy, który cechuje unikatowe wzornictwo oraz kolorystyka. Gustownie komponuje się on z wnętrzami urządzanymi w tradycyjnym stylu, jak i może zostać wprowadzony do nowoczesnych pomieszczeń – dla ich ożywienia i podniesienia standardu wnętrza.

RAD-POL
www.rad-pol.pl

SOFA OSAKA

Lekki wygląd i smukłe proporcje sprawiają, że sofa Osaka idealnie pasuje do małych pomieszczeń – delikatny, kobiecy wygląd i nawiązanie do wzornictwa z lat 60. zapewniają, że sofa Osaka nada stylowy charakter Twojemu salonowi. Zaokrąglone podłokietniki podkreślają kobiecy wygląd i zachęcają do wtulenia się w sofę. Dzięki dużej ilości miejsca dla całej rodziny ta sofa narożna będzie bohaterem Twojego salonu.

BOCONCEPT

www.boconceptgdynia.pl

SOFA ROMEO

SOFA ROMEO Ma silny i nowoczesny design, model zawieszony na wypolerowanej stalowej podstawie, która podchodzi do ramion i jest silnym elementem dekoracyjnym zarazem podkreśla charakter mebla. Wygląda atrakcyjnie w każdej pozycji ułożenia unoszonego zagłówka zarówno w wersji sofy jak i zestawu zbudowanego z modułów

MEBLOLIGHT

www.meblolight.pl

Prestiż  
Październik 2018