Krzesła i fotele na miarę naszych czasów

Autor

Prestiż

HÅG Capisco

HÅG Capisco to ikona wzornictwa. Projekt został zainspirowany postawą jeźdźca na koniu. Dzięki pionierskiej formie siedziska w kształcie siodła i ogólnemu unikalnemu kształtowi, na krześle można siedzieć na nieskończenie wiele sposobów lub pracować w pozycji półstojącej.

STECKO MEBLE
www.steckomeble.pl

HÅG Capisco Puls

Krzesło HÅG Capisco Puls posiada wszystkie zalety modelu HÅG Capisco, jest jednak lżejsze. Stanowi ono wszechstronne rozwiązanie do dynamicznych przestrzeni, takich jak miejsca kreatywnej pracy. Świetnie pasuje do biurek o regulowanej wysokości.

 

STECKO MEBLE

www.steckomeble.pl

HÅG SoFi

Model HÅG SoFi to najwyższy poziom krzesła zadaniowego. Wizualnie ciepłe i przyjemne, w istocie jest pełne inteligentnych funkcjonalności. Zostało zaprojektowane tak, aby stwarzać wrażenie prostoty, a łatwość użytkowania sprawia, że jest to model idealny do własnego biurka oraz do dzielonego stanowiska pracy.

STECKO MEBLE
www.steckomeble.pl

RM58

RM58 to pochodzący z lat 50. XX wieku projekt autorstwa prof. Romana Modzelewskiego. Od 2012 roku produkowany przez firmę VZÓR, dostępny w klasycznym wykonaniu kompozytowym, jak i w wersji tapicerowanej. 

 

STECKO MEBLE

www.steckomeble.pl

RM 56 WOOD

Prototyp siedziska RM 56 WOOD powstał w latach 50. XX w. i wykonany został ze sklejki. Uformowane w organicznym kształcie siedzisko osadzone zostało na metalowej konstrukcji o abstrakcyjnej formie. Był to jeden z pierwszych przykładów zastosowania plastycznych właściwości sklejki w polskim meblarstwie. 

 

STECKO MEBLE

www.steckomeble.pl

LAS LEAD

LAS LEAD to rodzina krzeseł biurowych, która dzięki zastosowaniu różnych materiałów wykończeniowych, takich jak skóra i drewno, świetnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej oraz domowej.

 

STECKO MEBLE

www.steckomeble.pl

Bejot Lumi

Fotele LUMI to współczesna sylwetka, doskonale wyprofilowany kształt oparcia i kunszt wykonania. Do tego, piękno naturalnego drewna oraz jakość wybranych tkanin. LUMI to fotele i krzesła, które znajdą miejsce w środowisku biurowym, konferencyjnym, a także w strefie wypoczynkowej, w hotelach oraz restauracjach.

 

STECKO MEBLE

www.steckomeble.pl

Noti Linar Plus

LINAR PLUS to idealnie wyprofilowane oparcie oraz szczegółowość wykonania każdego detalu, zapewniająca wysoki komfort siedzenia. Dzięki wielu wariantom wykończenia świetnie sprawdzi się jako krzesło dostawne do stołu w jadalni czy siedzisko do pracy w domu.

STECKO MEBLE
www.steckomeble.pl

PROFIM CHIC AIR

Kolekcja CHIC AIR to niezwykle lekkie w formie meble, które wyróżnia minimalistyczny, wysublimowany design. Krzesła, ławki, fotele oparte są o kanciaste, geometryczne formy, połączone z delikatnymi przekrojami stelaża podtrzymującego całość. Kolekcja zachwyci oko każdego odbiorcy wrażliwego na unikatowe kształty, co potwierdza nagroda Red Dot Award: Product Design 2017.

STECKO MEBLE
www.steckomeble.pl

Profim Ellie Pro

Kolekcja krzeseł ElliePro powstała z myślą o przestrzeniach co-workingowych oraz collaborative, jednak jej wszechstronność i wielofunkcyjność sprawiają, że doskonale sprawdzi się także w biurach, salach konferencyjnych, gabinetach czy hotelowych lobby. Produkty te łączą w sobie komfort fotela domowego z ergonomią i funkcjonalnością mebla biurowego. Duży wybór baz i kolorów tapicerki umożliwia precyzyjne dopasowanie odpowiedniego modelu do każdego projektu wnętrza – czy to kreatywnego, czy klasycznego.

STECKO MEBLE
www.steckomeble.pl