Nowe centrum Międzyzdrojów

W najpopularniejszym kurorcie nad morzem w Międzyzdrojach, powstaje inwestycja, która stanie się wizytówką miasta i jego nowym centrum. Bel Mare to wyjątkowy projekt. Po raz pierwszy w Polsce, centrum miasta zostało zaprojektowane od początku do końca przez jednego projektanta, przy zachowaniu spójności architektonicznej i ładu przestrzennego.

Autor

Prestiż

W kwartale ulic: Nowomyśliwskiej, Gryfa Pomorskiego, Komunalnej i Niepodległości stanie nowy ratusz, razem z sąsiadującym z nim placem miejskim. W pobliżu pojawią się sklepy, restauracje, kawiarnie i wszelkiego rodzaju lokale usługowe. Będzie to sprzyjać rozkwitowi życia kulturalnego i towarzyskiego. Dodatkową atrakcją jest bliskość morza, do którego jest zaledwie 350 metrów. Centrum otoczą budynki mieszkalne i część hotelowa. 

– Przygotowaliśmy mieszkania zarówno na sprzedaż, idealne dla całych rodzin, ale także apartamenty dla osób, które pragną zainwestować w wynajem dla turystów – mówi Piotr Siwiec, dyrektor sprzedaży Bel Mare. – Budynki będą niskie, trzypiętrowe. Wszystkie mieszkania zostaną wykończone pod klucz. Każdy apartament zostanie wyposażony w balkon lub taras, duże przestronne okna i akustyczne ściany. Przyszłym lokatorom zapewnimy miejsca postojowe.

Pierwszy budynek, który będzie oddany do użytku na przełomie czerwca i lipca tego roku, składa się z części mieszkalnej i hotelowej. Znajdziemy tu recepcję, salę bankietową i restaurację. Ozdobą tej części inwestycji stanie się ogromne patio wychodzące wprost na plac zabaw, park wodny z przestrzenią rekreacyjno-basenową i zjeżdżalniami oraz salę zabaw dla najmłodszych, kierowaną przez profesjonalnych animatorów. W drugim budynku, który ma być oddany do 2020 roku, znajdzie się część mieszkalna. Główną atrakcją tego fragmentu inwestycji zostanie duży, kryty basen. 

W kolejnym etapie budowy, ma powstać działające przez cały rok SPA ze strefą wellness aquapark, masażami, bowlingiem i restauracjami. – Zostaną one oddane do dyspozycji lokatorów – podkreśla Piotr Siwiec. – Mieszkania będą urządzone wygodnie, funkcjonale i nowocześnie. Również z zewnątrz budynki zaprezentują się atrakcyjnie. To nowoczesna architektura nawiązująca do nadmorskiego charakteru kurortu, z ażurowymi i szklanymi detalami. Nowe centrum zmieni Międzyzdroje. To tu będzie kwitło życie społeczne, kulturalne
i towarzyskie.