Komfortowa jakość odpoczynku

Bizzarto i Befame. To producenci mebli znanych, popularnych i cenionych przez użytkowników. Z propozycjami obu firm można się zapoznać w ofercie szczecińskiego salonu Madras Styl.

Autor

Dariusz Staniewski

Bizzarto, to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych. Pozwala na tworzenie różnorodnych zestawień – sof o dowolnej liczbie siedzisk oraz narożników o kształcie i wielkości dostosowanych do wymiarów wnętrza. Dzięki temu możesz samodzielnie dopasować swój mebel do oczekiwań i wymagań całej rodziny. Ale ta marka proponuje także meble, które nie wychodzą z mody mogąc służyć przez wiele lat nie tracą na stylu i guście. Na pewno należy do nich „Manhattan”. To bardzo wygodna kolekcja wypoczynkowa. 

Jest bardzo miękka, zapewnia komfortowy relaks. Gdy na niej usiądziesz, poczujesz jak Twoje ciało przyjemnie zanurza się w mebel. To zasługa pierza znajdującego się w poduszkach oparciowych oraz połączenia pianki wysokoelastycznej z tzw. „memory foam” w poduszkach siedziskowych. Manhattan ma wysokie oparcie, można na nim przyjemnie oprzeć głowę, co zwiększa wygodę wypoczywania. Mała poduszeczka, której położenie można regulować, jest dodatkowym elementem podwyższającym komfort. Kolekcja ma wysokie nóżki, które dodają jej lekkości oraz składa się z kilku modułów. Samemu więc można zdecydować o wielkości i kształcie zestawienia elementów – zapewnia Małgorzata Mądraszewska-Stefanek, właścicielka szczecińskiego salonu Madras Styl.

Natomiast Optimus to kolekcja, która wkomponuje się w praktycznie każde nowoczesne wnętrze,
ze względu na nienarzucające się wzornictwo. Wysokie, srebrzyste nóżki i brak boczku z jednej strony sprawiają, że prezentuje się dość lekko i nawet w mniejszych pokojach nie będzie przytłaczał. Narożnik ma funkcję spania. Głębokość jego siedzisk można regulować, przesuwając oparcie, dopasowując je do indywidualnego poczucia wygody, a także wzrostu osoby wypoczywającej. W pufie znajduje się pojemnik na pościel. Bizzarto proponuje także kolekcję mebli ogrodowych, tapicerowanych. Mogą spędzać cały rok na świeżym powietrzu, zarówno latem jak i zimą. Nie trzeba ich chować, gdy pada deszcz, ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej – po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą ściereczką i można na nich usiąść lub „watergoesthru”, która sprawia, że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny na słońcu, aby wyschnąć. Komponenty użyte do ich produkcji sprawiają, że są one odporne na warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

W salonie Madras Styl znaleźć można także propozycje innego cenionego producenta – firmy Befame To przede wszystkim meble charakteryzujące się niebanalnym designem i wysoką jakością wykonania nawet najdrobniejszych elementów. Kolekcja Befame to propozycja dla osób szukających wyróżniających się mebli, podkreślających niebanalny styl pomieszczenia. Ich wyjątkowy charakter tworzą bardzo wygodne, miękkie siedziska, specjalne marszczenia i zewnętrzne przeszycia. Kolekcja Befame jest idealna dla osób, które poszukują odważnych, designerskich rozwiązań i nie znoszą nudy w swoim domu.

 

 

Prestiż  
Lipiec 2021