Pomagam naturze

– Jesteśmy piękni z natury. Gdy czas i stres robią swoje, pomagam przywrócić nie tylko piękno, ale i dobre samopoczucie. To wcale nie znaczy, że nie starzejemy się godnie albo nie godzimy się ze swoim wiekiem. Dbanie o siebie jest zawsze na czasie – mówi Agata Kampioni, kosmetolog. 

Autor

Karina Tessar

Właścicielka Instytutu Urody Agata Kampioni stawia na naturalne metody, które z powodzeniem łączy z nowoczesnymi technologiami i najbardziej skutecznymi preparatami. Dzięki temu, w jej ofercie znajdziemy zarówno zabiegi z zakresu kosmetologii naturalnej, jak i estetycznej.

Terapie manualne

Specjalnością Agaty Kampioni stały się terapie manualne, m.in. Face-modeling. Mimo że kosmetolog jest prekursorką tej metody w Szczecinie, korzysta z każdej okazji, by się dokształcić. Niedawno ukończyła kurs Face-modeling Master, który wyniósł ten zabieg naturalnej rehabilitacji twarzy na jeszcze wyższy poziom. U podstaw filozofii terapii naturalnych leży założenie, że organizm tworzy całość i odpowiednia stymulacja punktów refleksologicznych twarzy pobudza organy wewnętrzne. Wysyła też do mózgu pozytywne wibracje, a efekty odprężenia po intensywnym Face-modelingu widać gołym okiem już po pierwszym zabiegu.

Niezwykle skuteczny jest także masaż liftingujący bańką chińską, który Pani Agata wykonuje na twarzy i dekolcie. Jest to masaż próżniowy z użyciem miękkich silikonowych baniek, które w odróżnieniu od tradycyjnych baniek szklanych nie wymagają użycia ognia. Zabieg pomaga zlikwidować zastoje limfatyczne, a więc jest idealny na opuchliznę i obrzęki. Jego intensywne działanie pobudza krążenie i metabolizm do oczyszczania organizmu z toksyn, rozluźnia mięśnie i tym samym zmniejsza widoczność zmarszczek. Uelastycznia skórę, relaksuje i pomaga przy ciężkich bólach głowy. Napięcie twarzy jest zredukowane, bo mięśnie się rozluźniają – to wszystko wpływa na poprawę owalu, złagodzenie rysów twarzy i stan cery – tłumaczy kosmetolog.

Dla zdrowia i urody

W Instytucie możemy też przywrócić zdrowie naszym stopom. Wykwalifikowana podolog Nicola Piasecka skutecznie radzi sobie z tak nieprzyjemnymi problemami, jak odciski czy wrastające paznokcie. Zajmuje się też stylizacją paznokci, dzięki czemu z Instytutu wyjdziemy kompleksowo zadbani. 

– Zdarza się, że w trakcie wizyty zachodzi potrzeba zmiany zabiegu, na który się umawialiśmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafię reagować na potrzeby moich klientów i dobieram zabiegi nie tylko do skóry – podsumowuje Agata Kampioni.

 

Prestiż  
Październik 2021