Wyśmienity design do kawiarni i restauracji.

To, w jakim wnętrzu pijemy kawę, jemy obiad czy kolację, ma znaczenie. Dobry design, odpowiednio dobrane światło, jakość i wygląd wszystkich elementów wystroju potrafi nam jeszcze bardziej uprzyjemnić celebrowanie kulinarnych chwil.

Autor

Aneta Dolega

Działająca w Kołobrzegu Pufa Design (www.pufadesign.pl) od dekady dostarcza meble i oświetlenie skandynawskich projektantów, zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. Na tej liście znajduje się także branża gastronomiczna. – Mamy w naszym asortymencie świetny design z Danii, który z pewnością docenią szczecińscy architekci, którzy specjalizują się w projektowaniu kawiarni oraz restauracji i którzy potrzebują tylko sprawdzonych produktów o najwyższej jakości – mówi Adam Wysocki, właściciel Pufa Design. – Coś odpowiedniego do swoich hoteli znajdą ich menagerowie, pragnący odświeżyć czy całkowicie zmienić wystrój części gastronomicznej. To również idealna oferta dla właścicieli kawiarni, barów i restauracji, dbających nie tylko o jakość menu, ale i całego otoczenia.

Duńczycy mają to w genach

Duński design charakteryzuje się prostotą i elegancją. Z drugiej strony jest bardzo funkcjonalny i nadaje wnętrzom… przytulności. Pod względem materiałów stawia na naturalność i dzięki swojej uniwersalności bardzo dobrze łączy się z innymi stylami. W Pufie znajdziemy wyselekcjonowane lampy wiszące i stołowe Asteria, w tym szczególnie popularne w branży gastronomicznej lampy bezprzewodowe, które można wyposażyć w stację ładującą aż 7 lamp jednocześnie. Wszystkie modele objęte są 10-letnią gwarancją producenta. Do kawiarni natomiast idealnie będzie pasować oświetlenie od Nordic Tales (modele: Bright Spot, Bright Malus i Bright Modeco+).

Smak wygody

W restauracji nie może zabraknąć oczywiście miejsc do siedzenia i stołów. W tej kwestii Pufa oferuje rzemieślnicze krzesła i hokery barowe premium od Skovby. Ponadto krzesła Time Flies marki Umage, wykończone tkaninami Horizons pozyskanymi w 100% z recyklingu butelek PET, o zwiększonych parametrach użytkowych. Na uwagę inwestorów zasługują również krzesła Fiber od Muuto, które dzięki różnorodności rodzajów wykończenia nóg oraz siedzisk, dają spore możliwości aranżacyjne. Bardzo wygodnie można się rozsiąść również w wykonanych z dbałością o każdy detal fotelach marki Umage, między innymi w przyjemnie otulających fotelach The Reader.

Usiądźmy do stołu

Jeśli chodzi o stoły to Pufa Design proponuje do wnętrz restauracji eleganckie modele Linear perspektywicznej marki Muuto.

Do kawiarni sprawdzą się drewniane stoliki kawowe wykonane ręcznie, z wykończeniem blatu, który zmniejsza ryzyko poważnych zadrapań i wydłuża użyteczność mebla oraz podbija jego estetykę.

– Zapraszamy do kontaktu osobistego, spotkań z architektami i inwestorami. Zapraszamy również do kontaktu online i na naszą stronę pufadesign.pl. – dodaje Adam Wysocki. – Wszystkim naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne, stylistyczne oraz prezentację wyselekcjonowanych produktów do aranżacji wnętrz i lokali gastronomicznych. Przeprowadzamy analizę projektów, z dostępnością do wzorników, próbników, katalogów i plików 3D. Pomagamy również w przygotowaniu kosztorysów. Dla nas dobry design nie kończy się na produkcie, ale także na tym by każdy klient był z niego zadowolony

 

Prestiż  
Październik 2022