Mieszkania dla wymagających

Marina Developer to firma, której inwestycje wyróżniają się zastosowaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz przemyślaną lokalizacją, zapewniającą zarówno dostęp do terenów rekreacyjnych, jak i szybkie połączenie z centrum miasta.

Autor

Karina Tessar

Apartamenty Warszewo są już oddane do użytku. Ten sam etap nastąpi niebawem w inwestycji CLUBHOUSE, dzięki czemu jako przyszli właściciele możemy otrzymać klucze od ręki.

CLUBHOUSE, czyli charakterystyczny budynek w kształcie statku, mieści się nad samym brzegiem jeziora Dąbie. Dojazd z centrum do tej części ulicy Przestrzennej zajmie nam zaledwie 7 minut. Jest to więc dobre miejsce dla osób czynnych zawodowo, jak i rodzin z dziećmi. Ludzie aktywni odnajdą tu swój azyl – po pracy można skorzystać z licznych zalet tej lokalizacji. Sąsiedztwo z dąbską mariną umożliwia zacumowanie jachtu, a niedalekie kąpielisko wypoczynek nad wodą. Można tu uprawiać nie tylko żeglarstwo i inne sporty wodne, ale także korzystać z pieszych i rowerowych wycieczek wokół jeziora oraz w nieco oddalonej Puszczy Bukowej. Położony w otoczeniu przyrody CLUBHOUSE z jednej strony graniczy z wodą, a z drugiej z zieloną płytą lotniska sportowego w Dąbiu. Nie pozostaje jednak w oderwaniu od udogodnień, dlatego na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, m.in. sklep „Żabka” oraz siedziba najstarszego klubu żeglarskiego w Polsce – Yacht Klub Polski Szczecin.

Nowoczesna bryła budynku wyróżnia się dzięki innowacyjnemu systemowi podwójnej, przesuwnej fasady, która pozwala osłonić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi na dużych tarasach. Stanowi więc nie tylko element estetyczny, ale i praktyczny, powiększając przestrzeń mieszkań o strefę balkonów, na których już niebawem zakwitnie życie towarzyskie lub – przeciwnie – pozwoli się odgrodzić od sąsiedztwa. Dla lubiących ciszę deweloper wyposażył budynek w system cichobieżnych wind i zadbał o podwyższoną izolacyjność dźwiękową. Mieszkania są przygotowane do montażu klimatyzacji. Można nimi także sterować przy pomocy smartfona. Obecnie do nabycia są jeszcze mieszkania zarówno w klatce A, położonej bliżej lotniska sportowego, jak i w klatce B, czyli bliżej wody.

Trzypokojowe mieszkanie A.3.3 ma prawie 60 m2 i korzystny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny z aneksem kuchennym zajmuje 25 m2 i, tak samo jak sypialnie, posiada wyjście na taras. Lokal położony jest na trzecim piętrze. Z dużego, niemal 18-metrowego balkonu rozciąga się piękny widok na jezioro Dąbie.

Mieszkanie B.3.3 o metrażu 134 m2 posiada okna wychodzące na 2 strony budynku. Znajduje się w nim imponującej wielkości salon z aneksem kuchennym o powierzchni niemal 58 m2. Trzy sypialnie zlokalizowane są w sąsiedztwie łazienek, a w pobliżu kuchni znajdziemy pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowe WC sąsiaduje z salonem, bowiem deweloper stawia na praktyczny rozkład funkcjonalny pomieszczeń i rozdzielenie strefy dziennej od nocnej. Widok na jezioro można podziwiać z 25-metrowego balkonu.

Apartamenty 101 – Warszewo

Apartamenty 101 Warszewo położone są na skraju parku Warszewo-Podbórz, a także Puszczy Wkrzańskiej. Oba kompleksy umożliwiają aktywny wypoczynek i codzienną rekreację na świeżym powietrzu. Dla podobnych celów zaaranżowano także zieleń samego osiedla. Dodatkowo mieszkania parterowe otoczone są urządzonymi ogródkami. Zabieg ten ma na celu do minimum ograniczyć konieczność angażowania właścicieli w ich pielęgnację, dlatego w pakiecie dostaniemy system automatycznego podlewania, automatyczną kosiarkę, gotowe nasadzenia i położoną trawę z rolki. Deweloper dba o rozwiązania proekologiczne, do których należą stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy miejscach postojowych w hali garażowej. Komfort użytkowania podnosi podgrzewany podjazd, który zapobiegnie poślizgowi kół przy wjeżdżaniu lub wyjeżdżaniu. Osiedle jest zabezpieczone poprzez system monitoringu, a dodatkowo mieszkania na parterze są chronione przez system alarmowy i automatycznie sterowane rolety zewnętrzne. Te mieszkania także zostały przygotowane do zdalnego zarządzania przy pomocy smartfona. Poza rozwiązaniami praktycznymi i podnoszącymi komfort użytkowania, takimi jak klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i pompa cyrkulacyjna, zapewniająca szybki dostęp do ciepłej wody, ważna jest także estetyka, którą tworzą materiały wykończeniowe i duże, przesuwne, bezprogowe okna.

Od ręki dostępne jest np. mieszkanie nr 2. Rozkład 3 pokoi na 82 m2 jest bardzo funkcjonalny, oddzielający część dzienną od nocnej. Salon posiada aneks kuchenny i strefę jadalnianą, która położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie balkonu. Dodatkowym atutem mieszkania na parterze jest duży, niemal 180-metrowy ogród.

Na zainteresowanych wyższą kondygnacją czeka m.in. mieszkanie nr 10 położone na pierwszym piętrze. Na 114 m2 znajdziemy 4 pokoje, w tym przestronny, 30-metrowy salon, a także 2 łazienki, WC i pralnię, czyli wszystko, czego może potrzebować spora rodzina. Dodatkowo pokój dzienny z częścią jadalnianą mają wyjścia na 2 balkony, które zapewniają dostęp do dużej ilości światła dziennego.

 

Prestiż  
Październik 2022