Twój biznes w sercu Szczecina

Pomeranus Office to jedna z najlepszych lokalizacji m.in. dla działalności biznesowej, prawdziwe serce stolicy województwa zachodniopomorskiego. Świetnie skomunikowana, nowoczesna przestrzeń biurowa znajdująca się jednocześnie w centrum oraz w sąsiedztwie wspaniałego parku. Dzięki temu lokalizacja ta tworzy harmonijną przestrzeń do pracy, o wyjątkowym, pełnym zieleni charakterze. Zakończenie projektu przewidziane jest na drugi kwartał 2023 roku.

Autor

Prestiż

Centrum wojewódzkiego miasta oraz sąsiadująca z inwestycją zielona przestrzeń, przy której ulokowana jest inwestycja, sprzyja dobremu samopoczuciu i efektywności pracowników. Wyróżniająca się konstrukcja budynku, rozwiązania technologiczne oraz architektoniczne budynku umożliwiają przeznaczenie powierzchni zarówno pod nowoczesne technologie IT, medycynę czy powierzchnię biurową.

To jedna z architektonicznych wizytówek Szczecina. W widocznym, o charakterystycznym wyglądzie, budynku mieściła się do niedawna m.in. siedziba jednego z banków, szczeciński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oraz Urząd Statystyczny. Został on gruntownie zmodernizowany, wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne i przystosowany do działalności w wielu branżach. Oferuje szeroki pakiet możliwości kompozycyjnych i adaptacyjnych.

Niewątpliwym atutem budynku jest jego lokalizacja. Położony przy ulicy Jana Matejki – w samym centrum handlowo – biznesowym miasta, tuż obok wieżowca Pazim należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej, hotelu Radisson Blu oraz Centrum Handlowego Galaxy. Budynek sąsiaduje z jednym z najpiękniejszych parków w Zachodniopomorskiem – Parkiem Żeromskiego. Do dyspozycji najmującego przeznaczone są dwie kondygnacje naziemne składające się z jasnych, przestronnych, funkcjonalnych pomieszczeń. Całkowita, dostępna powierzchnia biurowa wynosi 3000 m.kw. Dodatkowo w drugim etapie inwestycji, w 2024 roku, na parterze budynku (o powierzchni 1000 m.kw.) udostępniona zostanie część coworkingowa, przeznaczona do realizacji coraz popularniejszego, w ostatnich latach, trendu w rozwoju sektora powierzchni biurowych. Zapewni ona możliwość indywidualnej lub zespołowej pracy na wynajmowanej powierzchni przede wszystkim dla tzw. freelancerów.

Dla potencjalnego najemcy przygotowano specjalny pakiet personalizacyjny. Do uzgodnienia między stronami przewidziano m.in. liczbę miejsc postojowych na parkingach, optymalną powierzchnię najmu, jego okres. Budynek wyposażony jest w podwójne zasilanie, kontrolę dostępu, okablowanie elektryczne, telefoniczne i komputerowe, centralę telefoniczną, klimatyzację, czujniki dymu i ciepła, podłogi techniczne, podwieszane sufity, wykładziny, otwierane okna, łącza światłowodowe, ścianki działowe.

Pomeranus Office, to wyjątkowa okazja do wynajęcie kompleksu wyposażonego w atrakcyjne powierzchnie w centralnym punkcie Szczecina. Miejsca z potencjałem i przyszłością, pełnego drzemiących w nim możliwości, które spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania.

 

Kontakt w sprawie najmu: Krystian Surmacz - nr telefonu 609 113 055