Gwiezdny minimalizm

Autor

Prestiż

Manuesti Style

Znudziły Ci się już jednokolorowe paznokcie, ale nie lubisz przepychu na dłoniach? Wypróbuj wariację na temat francuza! Zamiast prostej kreski na szczycie płytki, asymetrycznie łączymy dwa kolory. Aby uzyskać w tej stylizacji więcej koloru położyłyśmy je również samodzielnie na dwóch palach u każdej dłoni. A kolory? Jedne z najmodniejszych w tym sezonie – lila i fiolet.

Trendseterka

Negativ Space to trend, który zakłada pozostawienie części płytki paznokcia nie pokrytej kolorem. Najprostszy ze wzorów to ten prezentowany powyżej, gdzie kolor został położony mniej więcej do połowy paznokcia. To najbardziej minimalistyczny trend z naszego zestawienia. Jeżeli chcesz uzyskać ciekawszy efekt użyj mocnego koloru (żółci, butelkowej zieleni) i zaznacz wyraźnie granicę tak jak my – za pomocną cyrkonii, albo cienkiego paska.

Sięgaj gwiazd!

Moda na gwiazdki z tygodnia na tydzień coraz bardziej umacnia się na swojej pozycji. Tej wiosny będziemy nosić na paznokciach gwiazdy, galaktyki i gwiazdozbiory, oraz najbardziej wdzięczne – znaki zodiaku. Trend ten zadowoli minimalistkę jak i miłośniczkę błyskotek. My postanowiłyśmy znaleźć złoty środek. Na nude podkładzie umieściłyśmy złotą wariację na temat gwiazdozbiorów wykonaną przy pomocy cyrkonii i złotej tasiemki.

 

Tekst: Joannavi
Wykonanie i projekt - MANUESTI Sylwia Krugowiec
Zdjęcia: Paula Kaftańska
Model: Joanna Szewczak

 

Prestiż  
Marzec 2018