Drobimex patronem dobrego smaku” – pod takim hasłem odbył się wernisaż prac rzeźbiarza, który na co dzień związany jest z zakładem drobiarskim. Bogdan Owczarski jest mechanikiem, a od 20 lat zajmuje się też rzeźbiarstwem. Imprezie towarzyszyła wystawa malarstwa z Open Gallery, a w ramach poczęstunku goście degustowali specjały firmy, w tym wyjątkowy Pasztet Francuski z jabłkiem i cebulą. wb







