19 marca w naszym kraju świętują wszyscy ci, którzy lubią wędkować. A Wy – lubicie?
Dzień Wędkarza został ustanowiony przed czterema laty przez Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Wędkarskiego. W jaki sposób najlepiej dziś świętować? Naturalnie, wypadałoby złowić jakąś rybę. Jeśli nie – przyrządzić chociaż tę kupioną w sklepie.







