- Reklama -
spot_img

Iron Fist 2

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Po ubiegłorocznej gali w hali SDS-u organizatorzy z agencji artystycznej Brand House postanowili zaryzykować i drugą galę przenieśli na deski szczecińskiego amfiteatru. Opłaciło się. Mimo, iż pogoda była kiepska, walki obejrzało około dwóch tysięcy widzów. Tym razem nie zawiedli szczecinianie. Swoje walki w różnych kategoriach wygrali Mariusz Abramiuk, Maciej Jewtuszko, Daniel Urbański i Artur Mulinow. Tytuł mistrza Europy w muay thay zdobył Marcin Parcheta , który w walce wieczoru pokonał Francuza Nabila Boujenana. W listopadzie odbędzie się trzecia gala żelaznej pięści. tch

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać