- Reklama -
spot_img

Julia Pietrucha wystąpi w filharmonii

Strona głównaNewsyJulia Pietrucha wystąpi w filharmonii

Musisz przeczytać

- Reklama-
spot_img

Julia Pietrucha 25 marca wystąpi w szczecińskiej filharmonii. Koncert odbędzie się w ramach trasy „From The Seaside 2”.

Julia Pietrucha to polska aktorka, modelka, piosenkarka, autorka utworów i prezenterka. W tamtym roku ukazała się druga solowa płyta artystki. Na krążku „Postcards From The Seaside” znajdują się folkowe melodie, zabarwione elementami elektroniki. Płyta to także mocniejsze brzmienia, delikatne ballady, akustyczny klimat, subtelne dźwięki ukulele oraz odrobina bałkańskiego sznytu.

W ramach trasy koncertowej artystka wystąpi w największych miastach Polski. W muzycznej podróży będą jej towarzyszyć: Kuba Jaźwiecki, Michał Lamża, Max Ziobro, Wojciech Gumiński, Joachim Łuczak i Robert Żelazko. Podczas koncertów, prócz utworów z najnowszego albumy Julii Pietruchy, przypomniane zostaną też starsze piosenki z płyty „Parsley”.

foto: materiały prasowe

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
spot_img

Podobne artykuły

Aktualny numer

- Reklama-
spot_img

Musisz przeczytać